02 липня 2018 року в рамках діяльності спеціалізованого формування Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді здійснено виїзд на території Кропивницької та Рівнянської сільських рад. До роботи залучено представника служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації та депутата виконавчого комітету Кропивницької сільської ради.

Під час виїзду соціальними послугами охоплено 9 сімей, в тому числі які перебувають на обліку та під соціальним супроводом у центрі сімї, в якій виховуються діти під опікою/піклуванням, складено 4 оцінки потреб дитини та її сім᾿ї (початкових оцінок), здійснено перевірку цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини та засвідчено факт проживання (не проживання) матері біля дітей, які отримують соціальну допомогу як одинокі матері. Підготовлено клопотання до Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов᾿язків щодо своїх малолітніх дітей та інформацію на районну комісію з питань захисту прав дитини щодо доцільності здійснення соціального супроводу сім᾿ї, яку взято на облік.