27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Делегованим повноваженням органів виконавчої влади – належну увагу

 

Робочою групою для проведення перевірок стану виконання виконавчими комітетами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади 15 травня 2018 року проведено комплексну перевірку стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Приютівської сільської ради. 

До складу сільської ради входить 3 населені пункти: села Приют, Вюнки та Куликова Балка. Функціонують Приютівська сільська рада, відділення поштового зв’язку, філія Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 5 "Приютівська загальноосвітня школа", дошкільний навчальний заклад, Приютівський фельдшерсько-акушерський пункт, В’юнківський фельдшерський пункт, Приютівський сільський будинок культури, Приютівська сільська бібліотека, сільське комунальне підприємство, ТОВ "Рассвєт", ТОВ "Оріон", ТОВ "Авангард", 9 фермерських господарств, одноосібно працює 89 осіб.

Згідно з програмою економічного і соціального розвитку Приютівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області на 2018 рік за рахунок бюджету сільської ради виконано наступні заходи: проведено ямковий ремонт вул. Сахалінської у селі Куликова Балка; проведено ремонт водопроводу та водонапірної башти Приютівського СКП; замовлено технічну документацію на проведення інвентаризації земель комунальної власності сільської ради та ремонт пам’ятників.

Крім того, до кінця 2018 року програмою соціально-економічного розвитку Приютівською сільської ради передбачено: проведення ремонту приміщення актового та спортивного залу в дитячому навчальному закладі "Сонечко"; проведення ремонту глядацької зали у Приютівському сільському будинку культури та розроблення технічної документації на житлові приміщення комунальної власності Приютівської сільської ради.

На території Приютівської сільської ради діють наступні регуляторні акти:

від 30 червня 2017 року № 161 "Про встановлення розмірів, порядку сплати та перерахування місцевих податків і зборів на території сільської ради на 2018 рік";

від 30 червня 2017 року № 163 "Про встановлення акцизного податку на реалізацію підакцизних товарів";

від 30 червня 2017 року № 162 "Про встановлення транспортного податку на території Приютівської сільради";

від 27 березня 2017 року № 216 "Про встановлення розмірів, порядку сплати та перерахування місцевих податків і зборів на території сільської ради на 2019 рік".

Рішенням сільської ради від 30 березня 2012 року № 44 "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються на території Приютівської сільської ради та підлягають включенню до реєстру адміністративних послуг" затверджено план заходів щодо організації виконання Закону України "Про адміністративні послуги". У приміщенні сільської ради є інформаційний стенд із зразками документів щодо надання адміністративних послуг.

Населені пункти сільської ради забезпечені автобусним сполученням з  обласним та районним центрами, перевізники щоденно виконують 4 міжміські маршрути, а саме: ст. Адабаш – м. Кропивницький 3 рейси на день,  м. Новоукраїнка – м. Кропивницький 3 рейси на день, м. Новоукраїнка – м. Кропивницький ч/з с. Рівне 3 рейси на день та м. Новоукраїнка – м. Кропивницький ч/з с. Рівне 3 рейси на день.

На території сільської  ради діє сільське комунальне підприємство, яке надає послуги по водопостачанню, вивезенню сміття та інші. Рішенням сільської ради від 24 грудня 2013 року № 35 затверджено тарифи на водопостачання – 14,62 грн.

На території сільської ради діє 3 стаціонарних магазини, у яких здійснюється торгівля продовольчими та непродовольчими товарами. Зокрема, це приватні підприємці: Іщенко В.Г., Яковенко А.С. та Захарян Л.В. ПП Іщенко В.Г. здійснює торгівлю в орендованому приміщенні, що є власністю Новоукраїнського райспоживтовариства. Підприємцю рекомендовано терміново вжити заходи щодо приведення приміщення у належний стан (стеля торгівельного залу аварійна).

Розпорядженням Приютівського сільського голови від 30 листопада 2015 року № 61 створено комісію із захисту прав споживачів. Протягом 2017-2018 років скарг щодо порушення законодавства із захисту прав споживачів не надходило.

Контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудування, затвердженої містобудівної документації при плануванні і забудові населених пунктів Приютівської сільської ради ведеться сільським головою. Рішенням виконавчого комітету сільської ради від 20 жовтня 2008 року № 107 створена комісія по вибору земельних ділянок під будівництво.

Освітні функції на території сільської ради виконують філія Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 "Приютівська загальноосвітня школа" та дошкільний навчальний заклад, які працюють на постійній основі.

Сільською радою щороку уточнюються списки дітей віком до 6 та від 6 до 18 років, контролюється дотримання вимог законів та нормативних актів у сфері дошкільної та загальної середньої освіти. Забезпечено в повному обсязі школярів безоплатними підручниками та створено умови для самоосвіти.

На території сільської ради проживає 167 дітей віком до 18 років, з них до 6 років - 53 дитини, від 6 до 18 років – 114 дітей.

У закладі загальної середньої освіти навчається 90 дітей, дошкільний навчальний заклад відвідує 30 вихованців.

Здійснюється підвезення 24 дітей до дошкільного навчального закладу та закладу загальної середньої освіти із сіл В'юнки та Куликова Балка.

Сільською радою ведеться облік працевлаштування випускників. У 2017 році загальноосвітній навчальний заклад закінчили 16 учнів, із них 4 учні продовжують навчання у вищих навчальних закладах.

Культурне обслуговування населення території сільської ради забезпечують Приютівський сільський будинок культури та Приютівська сільська бібліотека.

Сільський будинок культури розташований в окремому  приміщенні, опалення електричне. Діяльність закладу забезпечують директор, художній керівник та акомпаніатор.

Протягом 2016-2017 років за кошти сільського бюджету у сільському будинку культури проведено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, проведено косметичний ремонт гурткової кімнати та костюмерної, виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт покрівлі, проведено експертизу приміщення будинку культури, зроблено замір опору ізоляції. Також покращено матеріально-технічну базу клубного закладу: придбано озвучувальну апаратуру, плахти для дитячого вокального ансамблю, інфрачервоний обігрівач "Сатурн" та два повітряно-опалювальні агрегати. Разом з тим приміщення клубного закладу потребує ремонту покрівлі, подальшого зовнішнього та внутрішнього ремонту.

У клубному закладі працюють колективи художньої самодіяльності: вокальний жіночий ансамбль "Вербиченька", танцювальний колектив "Рушничок" та дитячий духовий оркестр. 

Сільська бібліотека розташована у приміщенні дитячого садка, опалення електричне. Протягом 2016-2017 років у бібліотеці зроблено    ремонт, бібліотеку обладнано сучасними меблями.

Діяльність  бібліотеки  забезпечує завідуюча бібліотекою, яка працює  на  ставку.  Щороку  бібліотека обслуговує близько 500 користувачів. Книжковий фонд у бібліотеці розкритий в оформлених книжкових  виставках  та  тематичних  поличках. У бібліотеці працює клуб "Пізнайко" та гурток "Книжкова лікарня". Для користувачів у бібліотеці створено вільний доступ до інформаційних ресурсів та документів.

У 2017  році за кошти сільського бюджету для бібліотеки придбано 5 моніторів. У поточному році сім комп'ютерів підключено до мережі Інтернет. Щороку оновлюється бібліотечний фонд: у 2017 році придбано книги, оформлено передплату періодичних  видань та журналів на 2018 рік. У цьому році для бібліотеки також придбано: системні блоки, клавіатури та колонки; каталожну шафу, решітки, оглядові стенди та інше.

На території сільської ради проживають майстри декоративно-ужиткового мистецтва, роботи яких неодноразово експонуються на відповідних районних виставках: Присяжнюк Ольга Федорівна (вишивка хрестиком, гладдю, бісером), Коваль Анна Дем’янівна (вишивка хрестиком, гладдю), Одарченко Галина Іванівна (вишивка хрестиком, гладдю, в’язання гачком).

На балансі сільської ради знаходяться 2 пам’ятника історії: братська могила радянських воїнів у селі В’юнки та пам'ятник воїнам землякам у селі Приют. Пам’ятники знаходяться в доброму стані. Навесні 2018 року проведені поточні їх ремонти.

На території сільської ради знаходиться два лікувально-профілактичні заклади: Приютівський фельдшерсько-акушерський пункт та В’юнківський фельдшерський пункт.

Приютівський фельдшерсько-акушерський пункт обслуговує населення сіл Приют та Куликова Балка у кількості 580 чоловік, з них: 91 дитина до 14 років та 8 дітей до року. Медичну допомогу населенню надає завідуюча ФАПом Лупу Анастасія Вікторівна, яка у 2006 році закінчила Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна за спеціальністю "лікувальна справа". У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала другу кваліфікаційну категорію.

Матеріально – технічна база закладу задовільна, є холодильник та сухожарова шафа. У 2017 році зроблено косметичний ремонт приміщення, але необхідно замінити вікна на енергозберігаючі. Територія біля ФАПу впорядкована, є вивіска та пандус. На невідкладну медичну допомогу у 2018 році сільським бюджетом передбачено 1500 грн. У 2015 році Приютівський ФАП пройшов державну акредитацію та присвоєно І категорію.

В'юнківський фельдшерський пункт обслуговує населення села В'юнки у кількості 180 осіб, з них 25 дітей віком до 14 років та 3 вагітних. Медичну допомогу населенню надає завідуюча ФП Іващенко Лариса Володимирівна, яка у 1990 році закінчила Кіровоградське медичне училище ім. Є. Й. Мухіна  за спеціальністю "лікувальна справа". У 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала вищу кваліфікаційну категорію.

 Матеріально – технічна база закладу задовільна, є холодильник, сухожарова шафа. У 2017 році зроблено косметичний ремонт. Територія біля ФПу впорядкована, є вивіска. На невідкладну медичну допомогу у   2018 році сільським бюджетом передбачено 1500 грн. У 2015 році  В'юнківський ФП пройшов державну акредитацію та присвоєно І категорію.

Контроль за дотриманням вимог благоустрою території здійснюється сільським головою та виконавчим комітетом, на засіданнях якого розглядаються питання благоустрою, затверджені заходи щодо впорядкування території сільської ради та встановлено контроль за їх виконанням.

На території громади вживаються заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання скверів, кладовищ тощо. Протягом квітня 2018 року, під час проведення заходів з благоустрою, на території сільської ради ліквідовано 5 несанкціонованих сміттєзвалищ.

Депутати сільської ради на своїх округах проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо приведення в належний санітарний стан приватних присадибних ділянок. На території населених пунктів біля автобусних зупинок та в громадських місцях встановлено урни для сміття.

На території ради визначені місця для відходів за межами сіл. Виготовлено паспорт на сміттєзвалище, складено графік вивезення сміття.

Контроль за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності та фізичними особами у сфері поводження з побутовими відходами сільською радою здійснюється систематично. Мешканці громади ознайомлені про те, що вивіз побутових відходів необхідно здійснювати лише на сміттєзвалище.

Територія населених пунктів утримується у належному стані. У сільській раді обліковуються місця поховання.

На території сільської ради проживає 1018 осіб, з них 245 пенсіонерів та 606 осіб працездатного віку.

Виконавчим комітетом сільської ради проводиться належна робота у сфері соціального захисту населення: затверджено постійно діючу комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, побуту, молодіжної політики та у справах сім"ї. Щороку виконкомом сільської ради розглядається стан здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення матеріально - побутових умов інвалідів Другої світової війни, учасників війни, учасників бойових дій, учасників АТО, багатодітних сімей.

Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті в наявності, відповідає вимогам її діяльності, в ньому зазначені всі позиції щодо захисту прав дітей та щодо діяльності по недієздатних та обмежено дієздатних особах.

Проводиться відповідна робота з сім’ями, які потребують контролю з боку опікунської ради. Наявні матеріали про розгляд на засіданнях опікунської ради питань про стан виконання батьківських обов’язків в окремих сім’ях. Засідання опікунської ради проводяться відповідно до графіка та за потребою.

За результатами обстеження житлово-побутових умов проживання дітей складаються акти, які є в наявності і знаходяться в матеріалах діяльності опікунської ради.

На обліку у сільській раді перебуває 1 сім"я, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Виконавчий комітет Приютівської сільської ради сприяє організації призову громадян на строкову військову службу. Документи по призову на строкову службу наявні. Оповіщення військовозобов’язаних та призовників на вимогу військового комісаріату проводиться своєчасно.

Створено куточок військовозобов’язаного, розміщено агітаційні та роз’яснювально-інформаційні матеріали щодо проходження військової служби за контрактом.

Послуги з реєстрації місця проживання/зняття з обліку громадян надаються секретарем Приютівської сільської ради Руденко Н.А. (рішення виконавчого комітету від 04 квітня 2016 року № 13). Для здійснення даних послуг спеціаліст забезпечений комп’ютером, доступом до мережі Інтернет, є в наявності відповідний штамп. Створена електронна поштова адреса в домені "gov.ua", отримано електронний цифровий підпис та зареєстровано реєстр громади на офіційному сайті Державної міграційної служби.

Сільська рада забезпечена приміщенням для проведення особистого прийому громадян, нормативно-правовими документами з питань організації роботи із зверненнями громадян.

Обов'язки по веденню діловодства за зверненнями громадян в сільській раді покладено на секретаря Приютівської сільської ради Руденко Наталію Анатоліївну.

Реєстрація звернень громадян ведеться у журналі особистого прийому громадян та журналі реєстрації звернень громадян. Строки розгляду звернень громадян дотримуються відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Особистий прийом громадян посадові особи сільської ради проводять  згідно з графіком особистого прийому громадян: щопонеділка, щовівторка з 8.00 год. до 12.00 год., щосереди та щоп'ятниці з 15.00 год. до 16.00 год.

Виїзні прийоми проводяться: у с. Куликова Балка - з 10.30 год. до 12.00 год.  у перший вівторок місяця у приміщенні Куликовобалківського ФАПу; у с.В'юнки - у другий вівторок місяця з 10.30 год. до 12.00 год. у приміщенні В'юнківського ФПу.

За 2018 рік до сільської ради надійшло 13 звернень від громадян під час особистого прийому громадян сільським головою. На кожне письмове звернення заведено контрольну справу, яка містить всі документи щодо розгляду звернення та копію відповіді заявнику.

На дошці оголошень розміщено графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації, райдержадміністрації та посадовими особами сільської ради.

Питання щодо стану роботи із зверненнями громадян розглядалося на засіданні виконкому сільської ради (рішення № 1 від 31 січня 2018 року).

Результати перевірки виконкому Приютівської сільської ради розглянуті на засіданні виконавчого комітету сільської ради та на засіданні колегії районної державної адміністрації.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю