06 липня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Куртичан Віктор Петрович провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Петрович ознайомив присутніх з результатами моніторингу соціально-економічного розвитку районів і міст за січень-березень 2018 року та основних завдань щодо забезпечення їх позитивної динаміки за січень-червень та до кінця 2018 року.

Під час наради детально проаналізовано відповідні показники моніторингу та визначено напрямки роботи щодо покращення роботи галузей та вжиття заходів щодо недопущення зниження рейтингу Новоукраїнського району серед районів Кіровоградської області.