УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

Інформація для учасників АТО, молодих спеціалістів, осіб які проживають або переселяються для постійного проживання у сільську місцевість та які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» створений  у 1998 році  Кіровоградською обласною державною адміністрацією для поліпшення житлових умов  населення в сільській місцевості.

Державні пільгові кредити надаються під 3 % річних строком до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) до 30 років на наступні види кредитування:

Будівництво житла – до 300 тис. грн.

Придбання  житла – до 200 тис. грн.

Реконструкція та добудова житла – до 150 тис. грн..

Альтернативне опалення,  підключення газо -, водо -, електромереж - до 50 тис. грн..

Основними критеріями для отримання державного пільгового кредиту є працевлаштування та проживання у сільській місцевості.

У першочерговому порядку мають право на отримання державного пільгового кредиту, учасники АТО, індивідуальні забудовники для завершення раніше розпочатого будівництва та молоді спеціалісти, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, які постійно проживають (або переселилися для постійного проживання), будують об’єкти кредитування в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих у межах району, а також особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті або зателефонувавши до нас.

тел..: (0522) 24-46-93

м. Кіровоград, вул. Шевченка, 38 оф.25

Також вищевказану інформацію можна отримати в управлінні агропромислового розвитку Новоукраїнської районної державної адміністрації (ІІІ поверх, каб. №1,   тел.: 5 00 94).