10 липня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка, заступника міського голови О.Руденка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович звернув увагу окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на необхідність проведення заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, проведення необхідних ремонтних робіт та інше.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Новоукраїнської районної державної адміністрації Арсірій І.М. проінформувала присутніх про стан виконання показників моніторингу соціально-економічного розвитку району за січень-березень 2018 року.

Протягом січня-березня 2018 року у районі вироблено промислової продукції на суму 18,3 млн.грн. (в обрахункових цінах), що становить 74,1% до січня-березня 2017 року та реалізовано промислової продукції на суму 57,2 млн.грн., що складає 93,6% до січня-березня 2017 року, обсяг реалізованої промислової продукції на 1 особу склав 1381,7 грн.

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва аграрними підприємствами за січень-березень 2018 року склав 6,2 млн.грн. або 95,5% до січня-березня 2017 року.

Протягом І кварталу 2018 року підприємствами та організаціями району освоєно 4,5 млн.грн. капітальних інвестицій, що склали 121,0% до І кварталу 2017 року. На одного мешканця в середньому припало 1091,4 грн. капітальних інвестицій.

Темп зростання (зменшення) прямих іноземних інвестицій до обсягів на початок року склав 117,2%.

Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на 1 особу - 36,9 дол. США.

Темп зростання (зменшення) доходів місцевих бюджетів до січня-березня  2017 року склав 121,2%.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі тримати на особистому контролі стан виконання показників моніторингу соціально-економічного розвитку, проводити аналіз їх виконання та вживати комплекс заходів щодо забезпечення в повному обсязі виконання основних завдань і показників, інвестиційних проектів та соціальних заходів програми соціально-економічного розвитку району.