27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

10 липня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка, заступника міського голови О.Руденка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович звернув увагу окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на необхідність проведення заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, проведення необхідних ремонтних робіт та інше.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Новоукраїнської районної державної адміністрації Арсірій І.М. проінформувала присутніх про стан виконання показників моніторингу соціально-економічного розвитку району за січень-березень 2018 року.

Протягом січня-березня 2018 року у районі вироблено промислової продукції на суму 18,3 млн.грн. (в обрахункових цінах), що становить 74,1% до січня-березня 2017 року та реалізовано промислової продукції на суму 57,2 млн.грн., що складає 93,6% до січня-березня 2017 року, обсяг реалізованої промислової продукції на 1 особу склав 1381,7 грн.

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва аграрними підприємствами за січень-березень 2018 року склав 6,2 млн.грн. або 95,5% до січня-березня 2017 року.

Протягом І кварталу 2018 року підприємствами та організаціями району освоєно 4,5 млн.грн. капітальних інвестицій, що склали 121,0% до І кварталу 2017 року. На одного мешканця в середньому припало 1091,4 грн. капітальних інвестицій.

Темп зростання (зменшення) прямих іноземних інвестицій до обсягів на початок року склав 117,2%.

Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на 1 особу - 36,9 дол. США.

Темп зростання (зменшення) доходів місцевих бюджетів до січня-березня  2017 року склав 121,2%.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі тримати на особистому контролі стан виконання показників моніторингу соціально-економічного розвитку, проводити аналіз їх виконання та вживати комплекс заходів щодо забезпечення в повному обсязі виконання основних завдань і показників, інвестиційних проектів та соціальних заходів програми соціально-економічного розвитку району.

  

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю