17 липня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка, Новоукраїнського міського голови О.Корінного провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тарасенко Т.Б. проінформувала присутніх про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, зосередивши особливу увагу на проведенні ремонтних робіт у освітніх закладах району. Також Тетяна Борисівна озвучила перелік робіт і обладнання, які ще необхідно профінансувати для належної підготовки закладів освіти району до нового навчального року та сталого проходження опалювального періоду.

З метою забезпечення належних умов роботи закладів культури  району в осінньо-зимовий період 2018/2019 року затверджено відповідний план заходів, повідомив присутніх начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Бондар А.А. Спільно з органами місцевого самоврядування визначено потребу твердого палива, пілетів та дров, необхідних в осінньо-зимовий період. Також Анатолій Анатолійович проінформував про стан проведення ремонтних робіт у закладах культури району. Протягом липня комісією відділу культури і туризму райдержадміністрації проведено об’їзд закладів культури з метою надання методичної допомоги, технічного обстеження будівель та прилеглих територій закладів.

Головний лікар Новоукраїнської центральної районної лікарні Шилінський І.М. повідомив про стан проведення капітального ремонту у хірургічному відділенні, реєстратурі поліклінічного відділення лікарні та про заготівлю твердого палива для ЦРЛ.

Про проведення ремонтних робіт у фельдшерсько-акушерський пунктах та лікарський амбулаторіях району проінформувала головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради Фортинська В.В., звернувши особливу увагу на стан підготовки цих закладів до роботи в осінньо-зимовий період, заготівлю палива, придбання необхідного обладнання, інвентарю та інше. Також Валентина Володимирівна озвучила присутнім стан підписання декларацій між лікарями та пацієнтами і реалізацію в районі Урядової програми Доступні ліки.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі тримати на особистому контролі стан проведення заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, проведення необхідних ремонтних робіт та інше.