27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

17 липня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка, Новоукраїнського міського голови О.Корінного провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тарасенко Т.Б. проінформувала присутніх про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, зосередивши особливу увагу на проведенні ремонтних робіт у освітніх закладах району. Також Тетяна Борисівна озвучила перелік робіт і обладнання, які ще необхідно профінансувати для належної підготовки закладів освіти району до нового навчального року та сталого проходження опалювального періоду.

З метою забезпечення належних умов роботи закладів культури  району в осінньо-зимовий період 2018/2019 року затверджено відповідний план заходів, повідомив присутніх начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Бондар А.А. Спільно з органами місцевого самоврядування визначено потребу твердого палива, пілетів та дров, необхідних в осінньо-зимовий період. Також Анатолій Анатолійович проінформував про стан проведення ремонтних робіт у закладах культури району. Протягом липня комісією відділу культури і туризму райдержадміністрації проведено об’їзд закладів культури з метою надання методичної допомоги, технічного обстеження будівель та прилеглих територій закладів.

Головний лікар Новоукраїнської центральної районної лікарні Шилінський І.М. повідомив про стан проведення капітального ремонту у хірургічному відділенні, реєстратурі поліклінічного відділення лікарні та про заготівлю твердого палива для ЦРЛ.

Про проведення ремонтних робіт у фельдшерсько-акушерський пунктах та лікарський амбулаторіях району проінформувала головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради Фортинська В.В., звернувши особливу увагу на стан підготовки цих закладів до роботи в осінньо-зимовий період, заготівлю палива, придбання необхідного обладнання, інвентарю та інше. Також Валентина Володимирівна озвучила присутнім стан підписання декларацій між лікарями та пацієнтами і реалізацію в районі Урядової програми Доступні ліки.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі тримати на особистому контролі стан проведення заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, проведення необхідних ремонтних робіт та інше.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю