18 липня у приміщенні Новоукраїнської районної державної адміністрації проведено засідання круглого столу на тему "Нормативні документи у сфері державної реєстрації. Типові помилки. Контроль за діяльністю державних реєстраторів".

У засіданні взяли участь: завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Рудік Микола Сергійович, державні реєстратори Новоукраїнської райдержадміністрації, які надають адміністративні послуги у сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та державні реєстратори виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та Рівнянської сільської ради.

Під час засідання круглого столу учасники заходу обговорили нормативні зміни у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та бізнесу, практичні ситуації та типові помилки, які виникають під час реєстраційних дій, порядок формування та пересилання реєстраційних справ та інше.

Особливу увагу приділено контролю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, зокрема, шляхом розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора, моніторингу реєстраційних дій в реєстрах, камеральних перевірок державних реєстраторів та обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту.