26 липня Новоукраїнським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено тренінг "Профілактика емоційного та професійного вигорання для спеціалістів, які надають соціальні послуги дітям, сім'ям та молоді різних категорій". Захід проводився у рамках районної програми  "Молодь Новоукраїнщини". Для участі у тренінгу були запрошені працівники служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та  Новоукраїнського ВП ГУНП.

Під час тренінгу учасники заходу мали змогу ознайомитися з теоретичним матеріалом поняття "Емоційне та професійне вигорання", причини його виникнення, стадії вигорання, провести самодіагностику синдрому. Разом з теорією під час роботи були використані  практичні вправи щодо розвитку саморегуляції, згуртованості колективу, вміння знаходити альтернативні методи спілкування з колегами та отримувачами послуг.