31 липня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка, голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка, заступника Новоукраїнського міського голови О.Руденка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної державної адміністрації Мельник Тамара Яківна проінформували присутніх про стан виконання в районі програми зайнятості населення Новоукраїнського району на 2018-2020 роки, відповідно до якої здійснюються заходи щодо надання соціальних послуг безробітному населенню.

Протягом січня-травня 2018 року у районі працевлаштовано на нові робочі місця 42 особи. Темп зростання (зменшення) кількості працевлаштованих на новостворені робочі місця до відповідного періоду минулого року складає 46,7% (90 осіб). Найбільше працевлаштування на нові робочі місця відбувається у галузі сільського господарства та торгівлі.

Також Тамара Яківна відмітила, що важливим напрямком роботи є здійснення заходів з легалізації "тіньової" зайнятості населення. У районі постійно проводиться робота щодо виявлення фактів використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин.

Директор Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Огородня Тетяна Юріївна під час виступу звернула увагу присутніх на створення умов для тимчасової зайнятості населення шляхом організації проведення громадських робіт тимчасового характеру.

Протягом першого півріччя у громадських роботах взяли участь 357 осіб. Рівень залучення безробітних по району склав 19%, тобто кожен п’ятий безробітній брав участь у громадських роботах.

На проведення громадських робіт у 2018 році передбачено 298 тис.грн.

Під час наради Тетяна Юріївна зосередила увагу присутніх на основних проблемах, що спонукають зростання рівня безробіття.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович дав окремі доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.