02 серпня з робочим візитом Новоукраїнський район відвідали заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Лобанова С.В., директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Догаров О.В. та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Чернявська Н.С.

У ході зустрічі із першим заступником голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичаном В.П., заступником голови районної державної адміністрації Іванем О.В. та керівником апарату районної державної адміністрації  Марченком М.М. розглянуто стан справ на території району, проаналізовано основні проблемні питання у соціальній сфері району. Зокрема, ознайомлено із роботою управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району, служби у справах дітей райдержадміністрації, служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

За підсумками роботи заступником голови обласної державної адміністрації дано відповідні доручення керівництву району.