03 серпня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович за участі заступника голови райдержадміністрації Іваня Олександра Вікторовича провів нараду щодо врегулювання окремих питань господарської діяльності закладів охорони здоров'я Новоукраїнського району. На нараду були запрошені: головний лікар Новоукраїнської центральної районної лікарні Шилінський І.М., головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради Фортинська В.В., завідувач сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Краснов О.О. та головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації  Чіпляка І.О.

На нараді розглянуто наступні питання: стан виконання в районі державної програми "Доступні ліки" та "Цукровий діабет", використання службового автотранспорту, проведення ремонтних робіт по заміні вікон окремих приміщень Новоукраїнської центральної районної лікарні, функціонування патолого-анатомічного відділення лікарні та врегулювання окремих питань щодо водопостачання Новоукраїнської центральної районної лікарні.

За підсумками проведеної наради перший заступник голови районної державної адміністрації надав окремі доручення.