03 серпня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів робочу зустрів із новопризначеним директором філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України ”Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів” Нічволодою Олександром Сергійовичем.

Під час зустрічі обговорено питання щодо перспектив розвитку даного підприємства, створення належних умов праці найманих робітників та недопущення скорочення робочих на підприємстві. Також визначено перспективи співпраці керівництва підприємства з органами виконавчої влади та інші питання стосовно соціально-економічного розвитку філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України ”Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів”.