07 серпня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник Новоукраїнського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області В.Іщенко проінформував присутніх про дистанційні електронні сервіси Пенсійного фонду України.

За результатами наради перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович надав відповідні доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.