07 серпня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. У засіданні взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Під час засідання розглянуто питання про здійснені заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення у липні 2018 року.

Як повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Мельник, в районі постійно проводиться робота з виявлення порушень законодавства про працю та недопущення виплати заробітної плати в "конвертах".

Протягом травня-липня 2018 року активізовано діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості. На липень 2018 року було складено графік з дворазовим виїздом на тиждень.

Так, у липні здійснено 8 виїздів робочої групи на території: с. Рівне, с.Новоєгорівка, с.Козакова Балка, с.Глодоси (двічі), с.Приют, с.Новомиколаївка, с. Фурманівка,  при цьому обстежено 279 об’єктів, виявлено 1 незареєстровану особу,  легалізовано 1 особу.

Під час виїздів особлива увага приділялася обстеженню земельних ділянок одноосібників. Спільно з землевпорядниками сільських рад було обстежено земельні ділянки 237 одноосібників.

Станом на 01 серпня 2018 року робочою групою обстежено 413 об’єктів, виявлено 13 незареєстрованих осіб, легалізовано 7 осіб, ліквідовано 6 робочих місць. Матеріали по 3 направлено до управління Держпраці в Кіровоградській області, по 3 до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та по 1 до Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області для відповідного реагування

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.