27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

07 серпня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. У засіданні взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Під час засідання розглянуто питання про здійснені заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення у липні 2018 року.

Як повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Мельник, в районі постійно проводиться робота з виявлення порушень законодавства про працю та недопущення виплати заробітної плати в "конвертах".

Протягом травня-липня 2018 року активізовано діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості. На липень 2018 року було складено графік з дворазовим виїздом на тиждень.

Так, у липні здійснено 8 виїздів робочої групи на території: с. Рівне, с.Новоєгорівка, с.Козакова Балка, с.Глодоси (двічі), с.Приют, с.Новомиколаївка, с. Фурманівка,  при цьому обстежено 279 об’єктів, виявлено 1 незареєстровану особу,  легалізовано 1 особу.                                                          

Під час виїздів особлива увага приділялася обстеженню земельних ділянок одноосібників. Спільно з землевпорядниками сільських рад було обстежено земельні ділянки 237 одноосібників.

Станом на 01 серпня 2018 року робочою групою обстежено 413 об’єктів, виявлено 13 незареєстрованих осіб, легалізовано 7 осіб, ліквідовано 6 робочих місць. Матеріали по 3 направлено до управління Держпраці в Кіровоградській області, по 3 до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та по 1 до Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області для відповідного реагування

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю