Загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

07 серпня керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко провів семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі з питань реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час семінару Марченко Микола Миколайович проаналізував стан виконання районного плану заходів з реалізації на території Новоукраїнського району правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 лютого 2018 року № 62-р.

Також Микола Миколайович детально зупинився на виконанні заходів визначених протокольним дорученням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 липня 2018 року № 19 та протоколом засідання Кіровоградської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 12 липня 2018 року № 1.

За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень щодо реалізації на території району даного проекту.