27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

07 серпня керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко провів семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі з питань реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час семінару Марченко Микола Миколайович проаналізував стан виконання районного плану заходів з реалізації на території Новоукраїнського району правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 лютого 2018 року № 62-р.

Також Микола Миколайович детально зупинився на виконанні заходів визначених протокольним дорученням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 липня 2018 року № 19 та протоколом засідання Кіровоградської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 12 липня 2018 року № 1.

За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень щодо реалізації на території району даного проекту.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю