16 серпня керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України,  27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

У ході засідання було обговорено план  проведення урочистостей щодо відзначення державних свят.

Обговорено організаційні заходи щодо благоустрою, забезпечення охорони правопорядку, безпеки руху та медичного супроводу в місцях проведення масових заходів.

Підводячи підсумки, було підкреслено, що всім виконавцям потрібно докласти максимум зусиль для належного відзначення в районі державних свят.