20 вересня 2018 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Новоукраїнській райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли: члени Громадської ради, керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Дульдієр І.М., директор Новоукраїнського районного краєзнавчого музею Гаращенко М.О.

Під час засідання розглянуто питання:

про розгляд заяви члена Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації Бецишеної І.М.;

про перспективи розвитку сільського зеленого туризму Новоукраїнщини та підсумки туристичного сезону в Новоукраїнському районі;

про діяльність Новоукраїнської районної організації Товариства Червоного Хреста України за 8 місяців поточного року та інші.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.