24 вересня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На початку наради Віктор Петрович акцентував увагу присутніх на підготовці до проведення комплексної перевірки відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 вересня 2018 року № 663-р "Про організацію та проведення у 2018 році комплексних перевірок стану виконання районними державними адміністраціями області повноважень, передбачених Законом України "Про місцеві державні адміністрації".

Також під час наради розглянуто питання щодо очікуваних показників соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2018 року та щодо готовності району до осінньо-зимового періоду.

Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.