24 вересня 2018 року відбулася робоча зустріч голови  Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктора Самойленка  та першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Куртичана з Лісківським сільським головою Надією Ніколенко.

Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, а саме: щодо забезпечення благоустрою території сільської ради, щодо продовження роботи з очищення узбіччя на відрізку автодороги загального користування місцевого значення С121433 Ліски - Козакова Балка (Новоукраїнка-Глодоси) від порослі, щодо вжиття заходів для забезпечення населення продуктами першої необхідності та інше.