25 вересня 2018 рок голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка, заступника голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевича провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Токарь проінформувала присутніх про стан готовності до представлення Новоукраїнського району в агропромисловій виставці "АгроЕкспо-2018" та Покровському ярмарку.

Начальник Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Світлана Кузькова проінформувала присутніх про роботу Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області протягом січня-серпня 2018 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан довів до відома присутніх результати моніторингу соціально-економічного розвитку району за січень-червень 2018 року.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович дав окремі доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.