26 вересня 2018 року делегація Новоукраїнського району на чолі з головою районної державної адміністрації Віктором Самойленком взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2018», яка проходить у місті Кропивницькому в період з 26 по 29 вересня 2018 року

У виставці взяли участь товариство з обмеженою відповідальністю «Лізмаш», народний умілець Наку П.С.

У павільйоні тваринництва від району було представлено поголів'я свиней ТОВ «Рассвет» та кролі, павліни, індики, качки індійські бігуни, цесарки, голуби, фазани СТОВ «Росія».

У цей день в рамках виставки розпочав роботу Покровський ярмарок.

На ярмарку покупцям пропонували найкращу продукцію сільськогосподарські виробники, підприємства харчової та переробної промисловості нашого району.

У день відкриття ярмарку головою районної державної адміністрації В.Самойленком було презентовано продукцію виробників сільськогосподарської, харчової, переробної, промислової продукції району та вироби народних умільців.

Зокрема: крупи, борошно - ТОВ «Рассвет» та ПП Донець Л.М;

фрукти - ТОВ «Новоукраїнське» і ПП Відергольд С.О.;

кондитерські вироби -ТОВ «Абсолют Д»;

олія, фрукти - ТОВ АПК ім.О.В.Гіталова;

овочі - ТОВ «Зерновик»;

мед – ТОВ «Лан»,

крупи, мюслі та пластівці - філія ПАТ «Державна продовольчо–зернова корпорація України» «Новоукракїнський КХП»;

хлібобулочні вироби - ПП Талько С.В.;

бруківка - ФОП Балан Ю. В.;

щебінь, пісок - ТОВ «Єврощебінь»,

гойдалка народного умільця Наку П.С.

Окрасою презентації став коровай у вигляді снопа, виготовлений СТОВ «Степ-Агро».

Також було презентовано туристичні маршрути району та базу відпочинку «Скіфія».

Майстрині з декоративно-ужиткового мистецтва А. Карабуля та Л. Барбулат давали урок майстер класу всім бажаючим.

Культурну програму забезпечили народний аматорський фольклорний колектив «Коровайниці», керівник Марина Усова.

Частували гостей індиком від ПрАТ «Рівнянське», гусками від СТОВ «Росія», рибою від ПП Дейкуна В.М., домашньою ковбасою та м’ясними  стравами із свинини від ПП «Україна», ПАФ «Ганнівська», ТОВ ім. Фрунзе та стравами, виготовленими із пластівців філії ПАТ «Державна продовольчо –зернова корпорація України» «Новоукракїнський КХП».