Другий місяць осені починається  з особливої дати - у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

«Якісні соціальні послуги - кожному підопічному» - під такою назвою пройшов День відкритих дверей у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району Кіровоградської області. У територіальному центрі налічується 3 відділення з надання різних видів соціальних послуг. Підопічні користуються 49 видами послуг та послугою служби «Соціальне таксі», що надається безкоштовно

З 2012 року в територіальному центрі запроваджено нову соціальну послугу – «Університет третього віку». Це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж усього життя, що допомагає пережити людям, які вийшли на пенсію, перехід від одного способу життя до іншого, дозволяє пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які не розкрились через роботу, клопоти і родинні проблеми, дає можливість познайомитися з новими цікавими людьми.

У переддень Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відвідати заходи, які проводилися в установі завітали перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олефіренко Тетяна Петрівна та секретар Новоукраїнської міської ради Вишневецька Людмила Дмитрівна.

Гості вкотре оглянули приміщення установи, зустрілися з підопічними де були обговорені проблемні питання, які хвилювали пенсіонерів.

У цей день до установи завітало 42 відвідувача.

Для підопічних територіального центру було організовано розважальну програму та частування.