29 вересня 2018 року в м.Новоукраїнка пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня народження міста та 3-ї річниці утворення Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади. Завітав на свято й перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович, який висловив жителям міста найтепліші вітання та підкреслив важливість тісної співпраці між районною та міською владою заради покращення добробуту громади Новоукраїнщини.

За вагомий вклад у розвиток і благоустрій Новоукраїнської громади та з нагоди Дня міста Новоукраїнка та 3-ї річниці утворення Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади Віктор Петрович вручив подяку Новоукраїнської районної державної адміністрації Новоукраїнському міському голові Корінному Олександру Олександровичу, виконавчому комітету та депутатському корпусу Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

Перший заступник голови райдержадміністрації побажав усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту, миру та процвітання кожній родині!