Випадок сказу ВРХ!

Сказ – небезпечна невиліковна хвороба як тварин, так і людини. В нашому районі досить складна ситуація щодо даного захворювання. З початку року  зареєстровано п´ять випадків захворювання тварин на сказ (території Захарівської, Глодоської, Кропивницької сільських рад та Новоукраїнської міської ради).

Останній випадок зареєстровано в  с. Кропивницькому. 18.09.2018 року загинула телиця віком 1 рік з підозрою захворювання на сказ, що підтвердилось лабораторно. Перед загибеллю тварини, господарі разом з сусідом самостійно проводили  лікування, лише потім звернулись до фахівців Новоукраїнської районної державної лікарні ветеринарної медицини. В результаті постраждало 4 особи. Наразі всі вони проходять лікування в стаціонарі Новоукраїнської ЦРЛ.

Рішенням позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоукраїнській РДА накладено карантинні обмеження на с. Кропивницьке, с. Вільні Луки, с. Павлівка, с. Трудолюбівка Кропивницької сільської ради Новоукраїнського району з 20.09.2018  по 20.11.2018 року (ввіз та вивіз котів та собак з даної території заборонено).

Шановні читачі, привертаємо вашу увагу, що при будь-яких ознаках захворювання ваших тварин необхідно звертатись до кваліфікованих спеціалістів, так як результати можуть бути фатальними: сказ – хвороба невиліковна.

Профілактичні щеплення собак та котів проти сказу обовязкові (проводяться безкоштовно).

За будь-якими питаннями щодо щеплення та лікування тварин звертайтесь до дільничних лікарів ветеринарної медицини або за номером – 2-11-73.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Новоукраїнській РДА