Другий місяць осені починається з особливої дати. 01 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Свято Міжнародного дня людей похилого віку стало чудовим приводом ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню.

01 жовтня 2018 року у центральному палаці культури «Ювілейний» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич та секретар Новоукраїнської міської Людмила Вишневецька, які висловили щиру повагу присутнім та побажали міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району, патріотичне виховання молоді, з нагоди  Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана було вручено грамоти Кіровоградської обласної організації ветеранів України, Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грамоти міської ради.

Завдяки аматорам центрального палацу культури "Ювілейний" присутні отримали  незабутні враження та заряд енергії.