01 жовтня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглядалися питання, пов’язані зі станом справ у галузях, а саме: акцентовано увагу присутніх щодо готовності району до осінньо-зимового періоду та підготовки матеріалів до проекту програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік.

Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.