РЕМОНТ ТА ВІДНОВЛЕННЯ АВТОДОРІГ – ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТІВ РОБОТИ ВЛАДИ

03 жовтня 2018 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан перевірили проведення ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О121402 Добровеличківка - Фурманівка – Новоукраїнка, загальною протяжністю ділянки ремонту 1795 метрів. За результатами проведеного тендеру договір на проведення робіт укладено з ТОВ БК «Інвест-Трейдінг». Ремонт автодороги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Вартість робіт становить 6980,5 тис.грн.

Нагадаємо, що на початку 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон про проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством. Він передбачає передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління обласних державних адміністрацій.

Під час перевірки стану проведення робіт, очільники району поспілкувалися із головним інженером ТОВ БК «Інвест-Трейдінг» Олександром Брайком, який зазначив, що наразі проводяться роботи по суцільному улаштуванню асфальтобетонного покриття даної автодороги.

Відповідно до проекту на автодорогу завезено майже 600 тонн асфальтобетону.

В цілому керівники райдержадміністрації залишилися задоволеними темпами та якістю виконаних робіт.

Наразі, роботи по відновленню дорожнього покриття продовжуються з використанням сучасної техніки.