04 жовтня 2018 року в центральному палаці культури «Ювілейний» відбулися урочистості до Дня працівників освіти.

На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, ветерани педагогічної праці – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

Із теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Івань Олександр Вікторович, заступник голови Новоукраїнської районної ради Талашкевич Олег Михайлович, Новоукраїнський міський голова Корінний Олександр Олександрович, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації Матвієнко Олена Олегівна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Стратонова Тетяна Іванівна та голова профспілки працівників освіти Таровик Ольга Іванівна.

Багато хороших, теплих, добрих слів було адресовано освітянам району. За традицією, у цей святковий день, за вагомий внесок у розвиток освіти району та з нагоди Дня працівника освіти вручено заслужені нагороди кращим працівникам. Нагороди також одержали переможці огляду – конкурсу "Кращий за професією", організований райкомом профспілки спільно з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Після офіційної частини привітань та нагороджень відбувся святковий концерт.