05 жовтня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району.

Під час засідання комісією було розглянуто 5 заяв громадян, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують значних коштів на проведення лікування.

За результатами обговорення, вивчення всіх доданих до заяв документів та з урахування матеріально-побутових умов заявників комісією по усіх зверненнях прийнято позитивні рішення щодо надання  одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету.