08 жовтня 2018 року за участі керівника апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Миколи Марченка проведено навчання для державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо процедури проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій  “Б” і “В” .

Метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.

Начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Алла Мороз ознайомила присутніх з алгоритмами процедури оцінювання для керівників структурних підрозділів (категорія «Б») і державних службовців (категорія «В»), критеріями оцінювання, проведено інструктаж щодо заповнення висновку результатів оцінювання з обґрунтуванням оцінки.