"Збагатились знаннями та досвідом"

З метою підвищення фахової кваліфікації керівників клубних закладів та обміну досвіду, 10 жовтня 2018 року на базі Рівнянського сільського Будинку культури відбувся районний семінар клубних працівників, організований фахівцями  відділу культури і туризму районної державної адміністрації спільно з Рівнянською сільською радою. На семінарі були присутні  директори будинків культури та завідувачі клубів району. Тема семінару: «Організація роботи клубних закладів на сучасному етапі» є засобом впровадження інноваційних форм, нестандартних підходів до проведення заходів, методів роботи по відродженню національної культури.

Відкрив семінар начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Анатолій Бондар, який  розповів про роботу сільських клубів, їх матеріально-технічний стан, наявні успіхи та творчі досягнення колективів, різноманітні напрацювання клубних закладів.

Щиро вітав гостей на Рівнянській землі сільський голова Віктор Неділько, який ознайомив присутніх щодо активної співпраці з сільською радою клубних та бібліотечних закладів, наголосив, що сьогодні актуальними є  питання виявлення та підтримка талановитої та обдарованої сільської молоді, створення умов для творчого розвитку громади, організація змістовного дозвілля різних вікових груп населення, забезпечення молодими кадрами їх навчання.

Методист з клубної справи відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Добровольська відмітила, що сьогодення диктує нові умови функціонального призначення клубу та змістовності його роботи, зосередила увагу присутніх на формах, шляхах впровадження в практику інноваційних видів культурно-дозвіллєвої діяльності. У рамках семінару для клубних працівників були проведені вікторина "Загальні знання" та "Ділова гра", у яких учасники продемонстрували свої знання з культурно-освітньої роботи та метою яких було збагачення професійних та творчих знань, навиків працівників клубних закладів.

Директор Рівнянського сільського Будинку культури Олександр Гаршанов поділився досвідом про відродження, збереження примноження національно-культурної спадщини на території, яку обслуговує клубний заклад. Під час розповіді на мультимедійному екрані були представлені фото, відео звіти народних свят, які проводилися клубним закладом, участь аматорських колективів клубного закладу у всеукраїнських, обласних, районних фестивалях, конкурсах, оглядах.

Цікавою для учасників семінару була проведена відеопрезентація діяльності та творчих здобутків творчих колективів центрального палацу культури «Ювілейний» підготовлена директором закладу Наталією Білокінь.

Щирі оплески, гарні емоції та високу оцінку учасників семінару здобули виступи творчих колективів Рівнянського сільського Будинку культури.

По закінченні семінару, його учасники висловили щиру вдячність Недільку Віктору Сергійовичу – Рівнянському сільському голові,   Гаршанову Олександру Володимировичу – директору Рівнянського СБК, відділу культури і туризму районної державної адміністрації та всім працівникам галузі, причетним до проведення семінару.

Відділ культури і туризму Новоукраїнської

районної державної адміністрації