26 жовтня 2018 року філія Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новомиколаївська загальноосвітня школа» відзначила свій 50-річний ювілей.

На свято було запрошено чимало гостей – жителів села, учнів, випускників школи різних років, учителів-пенсіонерів, спонсорів, представників районної влади.

Слово директора, привітання гостей, концертні номери, які змінювалися виступами випускників минулих років та нинішніх учнів школи створювали незабутню мандрівку історії із життя школи.

Вітання на адресу закладу освіти лунали із вуст начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тарасенко Тетяни Борисівни та директора школи Пастушенко Наталії Миколаївни.

Філії «Новомиколаївська ЗШ»- 50 років. І сьогодні   ювілярами є: і першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи, і колектив  закладу. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління у покоління.