30 жовтня 2018 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка, першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка, Новоукраїнського міського голови О.Корінного провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Юрчик Галина Іванівна проінформувала  присутніх про формування бюджету 2019 року в нових умовах.

Галина Іванівна зосередила увагу присутніх на тому, що необхідно забезпечити ефективне та раціональне використання бюджетних коштів, вживати відповідні заходи з метою економного їх використання.

Голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович зобов'язав головних розпорядників коштів підготувати пропозиції  щодо зменшення видатків під час формування проекту бюджету на 2019 рік.

Крім того, на нараді піднімалось питання щодо відзначення Дня працівників соціальної сфери.

За результатами наради голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко дав окремі доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.