Децентралізація вже незворотна, - Володимир Гройсман

Процес децентралізації вже незворотній. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів, презентуючи результати діяльності Уряду за 9 місяців 2018 року.

«Децентралізація продовжується. Зокрема, створено вже більше 800 об’єднаних, самодостатніх громад, у яких живе близько 7 млн людей. Отже процес вже незворотній. Так, треба децентралізацію підсилювати і є ще багато технічних питань. Але загалом ця реформа є успішною», - сказав Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 10 жовтня Центральна виборча комісія прийняла рішення про призначення на неділю, 23 грудня 2018 року, перших виборів у 125 об’єднаних територіальних громадах. Загалом після проведення цих виборів в Україні діятиме вже 830 добровільно об’єднаних територіальних громад.