Україна піднялася ще на 5 позицій у рейтингу Doing Business — Президент на зустрічі з бізнесом

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу відзначив, що за даними Світового банку Україна в цьому році ще на 5 позицій піднялася в рейтингу інвестиційної привабливості країни Doing Business.

«Це не є досягнення лише Президента аж ніяк. Велику роль, крім мене, тут зіграв і Уряд, і Верховна Рада, і активісти, і наші шановні асоціації, і власне кажучи – бізнес. Ми з вами спільними зусиллями покращили минулорічний результат на п’ять позицій», — повідомив Президент. Також він додав, що на 41 пункт зріс показник України в номінації «міжнародна торгівля», на 25 – в частині виконання контрактів.

В цілому протягом п’яти років Україна в цьому рейтингу піднялася на 41 сходинку вгору. «Найбільшого прогресу за роки реформ добилися в категоріях «оподаткування». Це тоді, коли ніхто не вірив, що щось можна зробити з цим «болотом». Закінчили з плюсом в сто десять пунктів. «Міжнародна торгівля» — з удвічі кращим показником до минулорічного. В захисті міноритарних інвесторів додали 56 пунктів», — додав Петро Порошенко.

При цьому Президент підкреслив, що 71-е місце України в рейтингу Doing Business не може заспокоювати. «Ми рішуче маємо рухатися вгору. Так, 71-е місце серед ста дев’яноста країн-учасниць рейтингу. Навіть при тому, що лише кілька років тому ми були сто дванадцятими, чотири роки тому, а перед тим 153-ми. Це неозброєним оком видно прогрес. Але Україна заслуговує на краще. Ми варті кращого. Ми зможемо краще», — підсумував Глава держави.