02 листопада 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Куртичан Віктор Петрович провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Під час засідання розглянуто питання щодо повторного накладання карантинних обмежень.

За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень, зокрема, накласти карантинні обмеження на повторно неблагополучний пункт по сказу с. Далеке (строком на 60 діб) та загрозливі зони по сказу с. Захарівка, Захарівської сільської ради, с. Нерубаївка, с. Семенасте, Семенастівської сільської ради, с. Степове, с. Квітка, с. Костянтинівка, с. Іванівка, Іванівської сільської ради Новоукраїнського району.