06 листопада  згідно з графіком перевірок, затверджених розпорядженнями голови райдержадміністрації від 18 грудня 2017 року № 442-р "Про організацію контролю за станом виконання виконавчими комітетами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади" та від 18 грудня 2017 року № 443-р "Про проведення перевірок стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, установах та виконавчих комітетах сільських рад" робочою групою проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Комишуватської сільської ради.

За результатами проведених перевірок членами робочої надано відповідні рекомендації та підготовлено інформації.