07 листопада 2018 року в приміщенні центрального палацу культури  «Ювілейний» відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. У святковому залі зібрались клубні працівники, викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарі, фахівці музейної справи.  Атмосфера всього свята була напрочуд світлою і душевною, сповненою радісних усмішок, щирих зустрічей і вітань. На святі були присутні і ветерани культосвітньої ниви, сільські голови.

У цей святковий день зі словами вітання до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан, голова районної ради Валерій Савенко, міський голова Олександр Корінний, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Анатолій Бондар, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради Тетяна Козловська, голова районної організації профспілки працівників культури Наталія Білокінь, які відзначили грамотами та подяками обласної державної адміністрації, спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, районною премією імені Раїси Сергієнко, грамотами та подяками районної державної адміністрації, грамотами та подяками відділу культури і туризму районної державної адміністрації, преміями районного комітету профспілки працівників культури, премією міської ради імені Олексія Соколенка, грамотами та подяками міської ради кращих працівників та майстрів народного мистецтва району та міста.

Дипломи отримали переможці творчих звітів клубних закладів району.

Продовженням святкових заходів став концерт, подарований усім учасникам зібрання, натхненними вітаннями та нагородами, солістами і колективами закладів культури.