У рамках проекту «Сільська медицина», ініційованого Президентом України Петром Порошенком, продовжується будівництво Ганнівської сільської лікарської амбулаторії.

Сьогодні, 07 листопада 2018 року, хід виконання робіт проінспектував перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан спільно з начальником управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації Сергієм Проненком, головним інспектором з технагляду управління капітального будівництва облдержадміністрації Василем Чорнобаєм, Ганнівським сільським головою Віталієм Колісником та представником ТОВ «ГІДРОЕЛЕКТРОЦЕНТР» Олександром Осадчим.

Наразі завершено закладання фундаменту та проводиться комплекс робіт щодо підземного прокладання каналізаційних мереж.

Найближчим часом  розпочнуться роботи по зведенню зовнішніх стін лікарської амбулаторії.