07 листопада 2018 року комісією у складі начальника управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації В.Таборанського, начальника управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації С.Проненка, першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичана, Новоукраїнського міського голови О.Корінного, начальника Новоукраїнського районного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області С.Яворського, начальника Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області С.Кузькової, начальника відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Т.Стратонової та представників Новоукраїнського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» перевірено стан виконання будівельних робіт з реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу "Зернятко" по вул. Мира, 5 у м.Новоукраїнка та стан готовності об’єкта станом на 07.11. 2018 року.

Нагадаємо, що заклад дошкільної освіти "Зернятко" розрахований на 6 різновікових груп – 110 дітей.