08 листопада 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Участь у нараді взяли: голова районної ради В.Савенко, заступник голови районної державної адміністрації О.Івань, керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та сільських рад.

Під час наради в.о.начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області Грущак Роман Леонідович проінформував присутніх про вжиття заходів спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

«Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р "Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення" передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Реалізація норм розпорядження надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками» - зазначив Роман Леонідович.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан вказав що на території Новоукраїнського району постійно працює районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Начальник Новоукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Кіровоградській області Чепур Олена Анатоліївна довела до відома присутніх інформацію про використання земель, наданих для товарного сільськогосподарського виробництва.

Олена Анатоліївна зазначила, що статтею 67 Конституції України встановлено, що кожен громадянин зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом і податок повинен платити кожен, хто отримує прибуток. На території Новоукраїнського району рахується 2447 громадян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї). Загальна площа земельних ділянок (паїв), які знаходяться у власності громадян – одноосібників складає 15230 га.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрчик Галина Іванівна ознайомила присутніх із окремими питання формування дохідної частини місцевих бюджетів на 2019 рік.

За результатами наради надано окремі рекомендації сільським головам та доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.