22 листопада голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, Новоукраїнського міського голови О.Корінного, провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорено організаційні питання щодо формування звіту про розвиток району за 2014-2018 роки та перспективного плану соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки.

За результатами наради голова райдержадміністрації Віктор Самойленко надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.