23 листопада 2018 року фахівці мобільного соціального офісу Новоукраїнської районної державної адміністрації  відвідали Малотимошівську сільську раду.

Разом із спеціалістами  в роботі офісу прийняли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Олефіренко та Малотимошівський сільський голова Алла Поліщук.

Фахівці безпосередньо на місці прийняли документи для призначення житлової субсидії від 2 громадян, надали консультації 4 громадянам, обстежили матеріально побутові умови проживання 3 осіб, що претендують на призначення  субсидії.

Під час виїзду вивчено роботу сільської  ради в частині організації виконання  повноважень у сфері соціального захисту населення.