23 листопада 2018 року у залі засідань Новоукраїнської районної державної адміністрації проведено семінар – нараду  із  відповідальними за охорону праці та пожежну безпеку  працівниками сільськогосподарських підприємств району, сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Токарь В.І. проаналізувала стан охорони праці у сільськогосподарських підприємствах  за 10 місяців 2018 року та звернула увагу присутніх на  безпеку праці працівників у зимовий період.

Тимчасово виконуючий обов’язки головного інспектора Новоукраїнського РВ УДСНС України у Кіровоградській області  Кулик О.Л. ознайомив присутніх  з новаціями, які запроваджені  постановами КМУ №715 та №716 від 05 вересня 2018 року щодо визначення ступенів ризику від провадження господарської діяльності.

Олег Леонідович зазначив, що вказаними постановами  змінено порядок обчислення ступенів ризику об’єктів  господарської діяльності у сфері  пожежної та техногенної безпеки.