26 листопада 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Віктор  Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про приведення в готовність сил та засобів спеціалізованих служб ЦЗ району та комунальних підприємств міста до дій в умовах ускладнення погодних умов починаючи з 26 листопада 2018 року (великі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, значне пониження температури тощо)та про використання матеріального резерву в період ускладнення погодних умов.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам, представнику  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівнику Новоукраїнського РЕМу, начальнику Новоукраїнського відділу нацполіції в Кіровоградській області та головному лікарю Новоукраїнської центральної районної лікарні  було надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.