26 листопада 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглядалися питання, пов’язані зі станом справ у галузях, а саме: щодо виконання Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку України, щодо підготовки звіту про розвиток регіону за 2014-2018 роки та перспективного плану соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки та про готовність техніки до роботи в зимовий період.

Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.