28 листопада 2018 року районною державною адміністрацією на території  Новоукраїнського району проведено спеціальні навчання снігоприбиральної техніки на найбільш уразливому напрямку, а саме дорога Т-24-01 (Городище-Шпола-Бобринець-Устинівка). На навчаннях була задіяна техніка 19-ДПРЧ,  відділу нацполіції ГУНП України в Кіровоградській області та техніка  філії Новоукраїнський райавтодор ПАТ “Кіровоград облавтодор”.

За результатами навчань керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам, представнику  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, начальнику відділу нацполіції та начальнику філії Новоукраїнський райавтодор ПАТ “Кіровоград облавтодор” було надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.