29 листопада 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Під час засідання розглянуто питання про стан виплати заробітної плати на підприємствах району,  про стан погашення заборгованості по сплаті обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду України та про здійснені заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.