30 листопада 2018 року  перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання комісії  для визначення переліку фізичних осіб, які мають  право на часткове відшкодування  витрат на установку індивідуального доїння.

Віктор Петрович ознайомив присутніх  з Порядком використання коштів районного бюджету, що спрямовуються фізичним особам  для виплати часткового відшкодування вартості закуплених  установок індивідуального доїння за рахунок фінансування районної Програми розвитку агропромислового комплексу Новоукраїнського  району Кіровоградської області  на 2018-2023 роки.

Начальник управління агропромислового розвитку  В.Токарь ознайомила  членів комісії з документами, які   було подано жителями  Семенастівської сільської ради, що придбали установки індивідуального доїння корів.

Комісією  прийнято  рішення  про  включення  до реєстру вказаних осіб,  як таких, що мають право на часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння.