Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який щороку відзначається 3 грудня, нагадує всім про те, що поряд з нами живуть люди, які потребують захисту, розуміння, підтримки у цей непростий час.

01 грудня вихованці та викладачі Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» в рамках відзначення Дня людей з особливими потребами взяли участь у заході «День посмішки».

З щирими словами підтримки та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулися перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан, секретар виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Лариса Богданова та голова Новоукраїнської районної громадської організації "Добробут та надія" в Кіровоградській області Сергій Тараненко.

Організатори свята зробили все, щоб діти мали гарний настрій.

Казкові герої та чудові майстер-класи додали дітям тепла, радості та чудового настрою.